reklama

Vyhazov po e-mailu. Ježek v MS superbiků dojezdil, bude chtít vrátit část peněz

MS superbiků 2018: Ondřej Ježek, Yamaha MS superbiků 2018: Ondřej Ježek, Yamaha autor: Archiv Ondřeje Ježka
Český jezdec se údajně vyjadřoval špatně o týmu, proto skončil. Nahradit by ho mohl krajan Karel Hanika.

Brno - Motocyklový jezdec Ondřej Ježek předčasně skončil v týmu Guandalini Racing, a nebude tak dále startovat v seriálu mistrovství světa superbiků. Podle informací webu gpone.com by jej mohl v šampionátu nahradit krajan Karel Hanika.

"V tuto chvíli můžu jen potvrdit, že jsem od pana Guandaliniho dostal e-mailovou zprávu, ve které ukončuje mé působení v týmu Guandalini Racing," uvedl Ježek ve vyjádření pro ČTK.

Devětadvacetiletý jezdec ještě o víkendu startoval v Brně, kde obsadil 17. a 18. místo. "Domnívám, že k tomuto kroku nejsou právní důvody, proto toto ukončení považuji za bezdůvodné a budu požadovat vrácení alikvótní částky, kterou jsem týmu uhradil na celou sezonu MS superbiků," řekl Ježek.

Pro gpone.com uvedl, že jako důvod ukončení spolupráce mu bylo sděleno, že se vyjadřoval špatně na adresu týmu, což ale odmítá.

Ježka, který v druhé sezoně v MS superbiků získal jen dva body, by mohl nahradit Hanika, jenž startoval ve světovém šampionátu silničních motocyklů ve třídách Moto3 a Moto2. Dvaadvacetiletý jezdec se momentálně věnuje vytrvalostním závodům.

Superbikové MS pokračuje dalšími závody příští týden o víkendu v Laguna Seca v USA.

Krásky na startu, trápící se Ježek i britská invaze. Superbiky se vrátily do Brna v plné parádě Krásky na startu, trápící se Ježek i britská invaze. Superbiky se vrátily do Brna v plné parádě Prohlédněte zde
reklama