Vedro až k zalknutí, Landův výlet do křoví i (skoro) všechny hvězdy. To byla sobota na Barum rallye

Osmi rychlostními zkouškami završili piloti soutěžních speciálů první etapu 47. ročníku Barum rallye.
Tovární jezdec týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký vyhrál Barum Rallye již pětkrát a stal se tak historicky prvním jezdcem, který převzal na stálo pohár pro vítěze. Udrží vedení i v letošním ročníku?
Alexej Lukjaňuk svedl s Kopeckým v roce 2016 neskutečný souboj o první příčku, který skončil jeho havárií.
Navrátilec a legendární český jezdec Roman Kresta v historii zaznamenal na Barum rallye tři vítězství. Soutěž si prý chce především užít.
Jan Černý je mladá naděje české rallye, obstojí mezi evropskou konkurencí?