reklama

Vršecký rozšířil svoji sbírku titulů. V Číně dokončil vítězný hattrick

David Vršecký v Číně. David Vršecký v Číně. autor: Buggyra
Dvojnásobný mistr Evropy, šampion India a nyní už trojnásobný držitel čínského titulu - to je vizitka pilota tahačů Davida Vršeckého z roudnické Buggyry.

Čchin-chuang-tao - David Vršecký završil svoji třetí sezonu v čínském šampionátu tahačů na okruzích stylově - vyhrál i závěrečné dva závody v Čchin-chuang-tao a získal tak třetí titul po sobě. Se stájovým druhem Kung Pinem ovládl pilot Buggyry také Pohár konstruktérů.

Novopečený trojnásobný čínský mistr vyhrál na novém okruhu oba nedělní závody a prodloužil tak svoji vítěznou sérii na plných 18 závodů.

"První jízdu jsem odjel docela v poklidu, jen Kung Pin se musel prokousávat dopředu ze čtvrtého místa. Nakonec se mu podařilo dostat až za mě, a tak jsme dojeli až do cíle," komentoval Vršecký první závod.

"Ve druhé jízdě bylo opět prohozené pořadí, takže to byla trošku divočina. Vyčkávali jsme na správný moment předjetí, aby nedošlo ke kolizi, což se nám podařilo a dojeli opět na prvních dvou pozicích," dodal Vršecký.

Český pilot letošní sezonu absolvoval s novým speciálem Buggyra Zero. "Jsem nadšený. Podařilo se mi zde vyhrát vše, co se dalo a získat tak po třetí v řadě titul pro mistra Číny, navíc jsme opět vyhráli v týmech. S autem jsem velice spokojený, posunuli jsme se zase o kousek dál. Teď máme před sebou dlouhou pauzu, kdy můžeme auto ještě více vyladit a připravit na další sezonu," radoval se Vršecký.

reklama