reklama

Závodnice svlékly kombinézy a na Zlatý volant vyrazily ve večerních róbách

Olga Roučková s Cenou Elišky Junkové za rok 2018 Olga Roučková s Cenou Elišky Junkové za rok 2018 autor: Jiří Vávra
V rámci tradiční ankety Zlatý volant o přízeň odborné poroty fanoušků soutěžily také ženy. Cenu Elišky Junkové si poprvé odnesla Olga Roučková, která loni jako první Češka dokončila Rallye Dakar.

"Já jsem vždycky ukecaná a tady mi došla řeč. Být nominovaná na jednu z nejprestižnějších anket v České republice a ještě k tomu jí vyhrát, je absolutně nepopsatelný pocit. Dakar 2018 odstartoval můj nejúspěšnější rok na čtyřkolce v celé mé kariéře, bez nadsázky zopakovat medailovou pozici na Dakaru a na mistrovství Evropy už se mi asi nepovede," uvedl šťastná vítězka.

Kombinace odborníků a poroty byla v úvodu zmíněná úmyslně, protože "nejlepší žena za volantem" patřila mezi ty, kde se premiérově počítaly z jedné třetiny váhy hlasy fanoušků. Ti přišli na řadu u nejlepší trojice podle názorů českých motoristických novinářů.

V líté bitvě závodnice na čtyřkolce a nyní i v bugině porazila rallyovou pilotku Sandru Pokornou a další dakaristku Gabrielu Novotnou. Roučková dostala 32,65 procent hlasů a podobně jako její kolegyně se na slavností večer do vysočanské Pragovky vyšvihla podle nejnovější módy.

Sandra Pokorná na Zlatém volantu 2018:

Moc všem díky za držení palců a všechny Vaše hlasy, které jste posílali do ankety Zlatý volant ☺️♥️🙏🏁 ..vyšlo z toho hezké 2.místo, kterého si vážíme stejně tak jako už samotné nominace v této anketě 😊🙌 ...2. místo nás tedy motivuje k ještě lepšímu výkonu v nadcházející sezóně 😁🏁 ..tak třeba příští rok 😁🤷‍♀️✌️ ..máme radost každopádně, že jeden pohár je “doma” v Subaří rodině za Sportovní Vůz Roku pro Subaru BRZ 👏👏👏 Díky všem za podporu!! Poděkování také patří salonu Nuance.cz za půjčení dalších nádherných šatů na tento slavnostní večer ☺️👸🏼 V neposlední řadě díky také Nikole Lokajové z Be Divine - Studio Krásy za super hairstyling ☺️💋

Zveřejnil(a) Sandra Pokorná Rally Driver dne 21. February 2019

Gabriela Novotná na Zlatém volantu 2018:

A person never knows if he would be awarded - however can always try to look the best possible 😉😁. . Člověk nikdy neví, jestli bude oceněný - nicméně alespoň se může snažit vypadat co nejlépe 😉😁 . @zlaty_volant #ceremony #award #motorsport #elegance

Zveřejnil(a) Gabriela Novotná - Indigo Racing dne 20. February 2019
reklama