reklama

Nevídané, kam zamířil odpálený kriketový míček. Video se stalo hitem

Záběry z neobvyklého odpalu se po tom, co je zveřejnil kriketový klub na svých sociálních sítích, staly na internetu virálním hitem. Reuters |  00:33
Britskému hráči kriketu Asifu Alimu se ve čtvrtfinále turnaje Halifax Cup podařila nevídaná věc. Odpálil míček takovým způsobem, že si rozbil zadní sklo u vlastního auta, které zaparkoval vedle hřiště. Všichni hráči okamžitě přerušili zápas a začali se nešťastnému Alimu smát.

Záběry z neobvyklého odpalu se po tom, co je zveřejnil kriketový klub na svých sociálních sítích, staly na internetu virálním hitem. Aliho si díky tomu všimla i světová média a agentury. Na Twitteru už video získalo za tři dny přes půl milionu zhlédnutí.

Několik sekund po odpalu je na videu slyšet rána. Přesně v tu chvíli kriketový míček narazil do automobilu. "Pro tento klub hraju už dlouho a vždycky si před zápasy nechávám auto dál od hřiště. A toto bylo poprvé, co jsem ho zaparkoval takhle blízko. A zrovna jsem ho trefil. Byl jsem v šoku," uvedl pro britskou televizi ITV News Ali, který hraje pro anglický kriketový klub Illingworth St Mary’s.

Předseda klubu Jeremy Rhodes hned po zápase s úsměvem řekl, že klub Alimu proplatí náklady na opravu zadního skla. "Asif je známý svými silnými údery. Je to opravdu ničivý pálkař," komentoval Rhodes pro server BBC.

reklama