16 zlatých medailí! Češi opět zválcovali Evropu na ME v aerobiku

Podívejte se na obrázky z mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, které se tento týden odehrávalo v Karlových Varech.
Více než 1000 závodníků z 12 zemí se utkalo v Karlových Varech na Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu. Čeští reprezentanti získali rekordních 16 zlatých medailí, které posbírali především v kategoriích kadetů a juniorů.
Nouze nebyla ani o velká dramata, především při souboji dospělých žen, v nichž současnou evropskou špičku potrápila nová česká posila Adéla Citová.
Ta dlouho sahala na nejvyšší příčku, ale nakonec skončila na druhém místě, za Belgičankou Lissou van Brande.
“Pro mě byl cíl dostat se do finále, je to výzva a ke starším závodnicím vzhlížím. Na
mistrovství mi ale hodně sedla i hudba, která byla tvrdší a mohla jsem se tak vyřádit více na technice, ve které jsem silnější, než v ženských prvcích,” říká Adéla Citová, která nestačila právě na tuto Belgičanku.