50 nejlepších fotografií z mistrovství světa v biatlonu

Prohlédněte si 50 nejhezčích fotografií z právě skončeného světového šampionátu biatlonistů v Kontiolahti, který přinesl českým reprezentantům hned čtyři cenné kovy.
Byl to právě Moravec, kdo hned v prvním závodě šampionátu finišoval českou zlatou smíšenou štafetu.
Pro historický titul mistrů světa a k tomu příslušný cenný kov na nejvyšší ze stupňů vítězů došli Michal Šlesingr, Gabriela Soukalová, Veronika Vitková a Ondřej Moravec.
Moravec získal loni na olympijských hrách v Soči tři cenné kovy a stejnou bilanci má i po mistrovství světa v Kontiolahti. Po zmiňovaném zlatu vybojoval bronz ve vytrvalostním závodu a svoji sbírku v neděli zkompletoval stříbrem v závodu s hromadným startem.
Největší český úspěch na MS v biatlonu 2015 rozbíhala Veronika Vítková. I když musela na obou položkách dvakrát dobíjet, což byl druhý nejhorší střelecký výkon úvodního úseku, běžecky si vedla skvěle.
16. 3. 2015 11:54