reklama

Budeme fandit taťkovi. Rosolová oznámila, že čeká dítě, a ukončila atletickou kariéru

Denisa Rosolová čeká se snoubencem Adamem Sebastianem Helceletem dítě a rozhodla se ukončit atletickou kariéru. Denisa Rosolová čeká se snoubencem Adamem Sebastianem Helceletem dítě a rozhodla se ukončit atletickou kariéru. autor: Milan Kammermayer
Denisa Rosolová oznámila fanouškům na Facebooku, že je těhotná a že ukončuje atletickou kariéru. Jednatřicetiletá atletka se před týdnem na vyhlášení Atlet roku zasnoubila s desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem.

Praha - Jednatřicetiletá atletka Denisa Rosolová oznámila na facebookovém profilu, že čeká potomka a že oficiálně ukončuje atletickou kariéru. Rosolová se před týdnem na vyhlášení cen Atlet roku v přímém přenosu zasnoubila s desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem.

Rozhodla jsem se s vámi podělit o tu nejkrásnější zprávu, jakou si většina žen přeje. V květnu se rozrosteme o jednoho malého Helcátka/Helcátku? 🤔😂 Zároveň oficiálně ukončuji svou rozmanitou atletickou kariéru, čeká mne mnohem krásnější a taky náročnější kariéra a to kariéra maminky. Díky atletice jsem zažila tolik nádherných okamžiků, na které nikdy nezapomenu! Ovšem je čas se posunout dál 😊 Už teď se těším a věřte, užívám si každou chviličku. Nadále se budu pohybovat v atletických kruzích, přece jen musíme taťkovi fandit a ne jen mu 😁 Love my future husband and dad of my child @adam_sebastian_helcelet ❤ . . . #pregnant #tehotna #future #futuremother #happy #babyinside #home

Zveřejnil(a) Denisa Rosolová dne 19. Listopad 2017

"V květnu se rozrosteme o jednoho malého Helcátka/Helcátku?" napsala na Facebook Rosolová, která byla neobyčejně všestrannou atletkou. Medaile na významných soutěžích zpočátku sbírala ve skoku do dálky, posléze se věnovala víceboji, hladké čtvrtce i překážkám.

Jejím největším úspěchem je zlatá medaile z halového mistrovství Evropy 2011 v Paříži v běhu na 400 metrů. Čtyřikrát startovala na olympijských hrách.

"Ukončuji svou rozmanitou atletickou kariéru, čeká mne mnohem krásnější a taky náročnější kariéra, a to kariéra maminky," pokračovala Rosolová. V atletických kruzích ale hodlá zůstat. "Přece jen musíme taťkovi fandit a ne jen mu," dodala rodačka z Karviné.

Letos v dubnu přitom Rosolová přidala na Facebook aprílový žert s tématem těhotenství. "Moje pauza se prodlouží, ale Tokio zvládnu," vtipkovala tehdy. Sportovkyně, známá i pod dívčím jménem Ščerbová, se bude vdávat podruhé. V roce 2008 si vzala tenistu Lukáše Rosola, ale manželství se po třech letech rozpadlo.

Apríl - těhotná Rosolová Foto: Aktuálně.cz
reklama