reklama

Oštěpař Frydrych byl v Thumu třetí, Vetter hodil 93,88 metru

Petr Frydrych Petr Frydrych autor: Reuters
V prvním závodě po atletickém mistrovství světa hodil oštěpař Petr Frydrych 81,11 metru. Úřadující šampion Johannes Vetter překonal v německém Thumu hranici devadesáti metrů.

Thum - Oštěpař Petr Frydrych obsadil při prvním startu po zisku bronzové medaile na mistrovství světa třetí místo na vrhačském mítinku v německém Thumu, kde hodil 81,11 metru.

Vadlejch i Frydrych se chtějí medailí odrazit k dalším úspěchům Vadlejch i Frydrych se chtějí medailí odrazit k dalším úspěchům Čtěte zde

Zvítězil čerstvý světový šampion Johannes Vetter skvělým výkonem 93,88 metru a zaostal jen o 56 centimetrů za svým německým rekordem z červencového mítinku v Lucernu, s kterým figuruje na druhém místě historických tabulek za Janem Železným.

Hranici 90 metrů dnes Vetter překonal dokonce dvakrát, jeho další hod měřil 91,67 metru. Před Frydrychem skončil v Krušných horách ještě další domácí oštěpař Thomas Röhler. Olympijský vítěz z Ria de Janeiro, kterého český reprezentant minulý týden v Londýně připravil těsně o bronz, hodil 86,21 metru.

reklama