reklama

Ruská atletka a modelka si šla zaběhat, domů už se nevrátila. Zemřela v parku

Margarita Plavunovová Margarita Plavunovová autor: Instagram
Ruská atletka Margarita Plavunovová zemřela poté, co si šla zaběhat. Pětadvacetiletá sportovkyně, jež si přivydělávala i jako modelka, se zhroutila v parku, přivolaní záchranáři už jí nedokázali pomoci.

Plavunovová byla několikanásobnou šampionkou Centrálního federálního okruhu (nejlidnatější okruh Ruské federace) i ruskou mistryní. K neštěstí došlo v městě Moršansk.

Sprinterka, která závodila i přes překážky, byla na návštěvě u své babičky a rozhodla se jít si zaběhat. V jednom z parků se však náhle zhroutila na trávník, a přestože svědci hned zavolali záchranáře, mladou závodnici už se jim nepodařilo oživit.

Jako příčina smrti byla určena srdeční zástava, přesný důvod určí až nařízená pitva. Podle dostupných informací neměla Plavunovová, jejíž Instagram sledoval i slavný ruský fotbalista Alexander Keržakov, do té doby žádné zdravotní problémy.

Nejsmutnější přehled roku. Svět letos opustily sportovní legendy i Rudá dračice Nejsmutnější přehled roku. Svět letos opustily sportovní legendy i Rudá dračice Prohlédněte zde
reklama