reklama

Šampion nebyl obětí. Atletický mistr světa vyvolal potyčku, při níž utrpěl zlomeniny v obličeji

Francouzský atlet Pierre-Ambroise Bosse Francouzský atlet Pierre-Ambroise Bosse autor: Instagram Pierrea-Ambroise Bosseho
Francouzský běžec Pierre-Ambroise Bosse byl obviněn z násilí, mladíkovi hodil do obličeje láhev piva.

Paříž - Mistr světa v běhu na 800 metrů Pierre-Ambroise Bosse byl obviněn z násilí v souvislosti s potyčkou, při níž vloni v létě utrpěl zlomeniny v obličeji. Původně byl přitom za oběť považován pětadvacetiletý francouzský atlet, po uzavření vyšetřování ho ale státní zástupce obvinil z úmyslného násilného činu s použitím či hrozbou zbraní.

K incidentu došlo vloni v srpnu na dovolené ve francouzském departmentu Gironde. Podle médií se Bosse dostal do potyčky na parkovišti u kasina, kde trojice mužů atleta údajně nejprve požádala o fotografii, situace se pak ale vyhrotila.

Bosse, jenž předtím na šampionátu v Londýně zaskočil všechny favority a ukončil nadvládu afrických půlkařů, utrpěl mnohočetné zlomeniny v obličeji a ukončil sezonu. Policie poté zatkla podezřeného mladíka, ten ale tvrdil, že jen reagoval na Bosseho útok. Atlet mu prý hodil do obličeje lahev od piva.

Obránce Liverpoolu srazil přítelkyni na zem, a ještě ji nakopl. Usvědčily ho bezpečnostní kamery Obránce Liverpoolu srazil přítelkyni na zem, a ještě ji nakopl. Usvědčily ho bezpečnostní kamery Čtěte zde
reklama