reklama

Zlatá tretra je vyprodaná, v ochozech bude 15.000 lidí

Na Zlaté tretře bude i díky Boltovi opět vyprdoáno Na Zlaté tretře bude i díky Boltovi opět vyprdoáno autor: Reuters
Poslední stovky vstupenek na Zlatou Tretru se prodaly po úterním zveřejnění další účasti legendárního jamajského sprintera Usaina Bolta

Ostrava - Atletická Zlatá tretra, která se tentokrát v Ostravě uskuteční 28. června, je vyprodaná. Dnes to oznámili pořadatelé. Poslední stovky vstupenek se prodaly po úterním zveřejnění další účasti legendárního jamajského sprintera Usaina Bolta. V ochozech městského stadionu bude osminásobného olympijského vítěze i další domácí a zahraniční atletické hvězdy sledovat 15.000 diváků.

Usain Bolt znovu přijede na Zlatou tretru. Ostravu miluju, jsem tu jako doma, tvrdí megahvězda Usain Bolt znovu přijede na Zlatou tretru. Ostravu miluju, jsem tu jako doma, tvrdí megahvězda Čtěte zde

Všechny zbývající lístky zmizely ve středu. "Těší mě, že většina vstupenek se prodá bezprostředně po zahájení předprodeje, když ještě nejsou oznámeny největší hvězdy mítinku. Stalo se tak i letos, když při úterním potvrzení startu světové megastar Usaina Bolta zbývalo v prodeji již jen několik set vstupenek. Po těch se pak pochopitelně během pár hodin jen zaprášilo," uvedl v tiskové zprávě majitel pořádající agentury TK Plus Miroslav Černošek.

Bolt přijede na Zlatou tretru podeváté a bude znovu nejzářivější hvězdou mítinku, na kterém se chystá startovat i řada dalších olympijských šampionů. Z vítězů z Ria přijedou třeba britský vytrvalec Mo Farah, americký trojskokan Christian Taylor, oštěpař Thomas Röhler z Německa, jihoafrický čtvrtkař Wayde Van Niekerk, keňský půlkař David Rudisha nebo polská kladivářka Anita Wlodarczyková. Domácí špičku budou reprezentovat například čtvrtkař Pavel Maslák, oštěpař Jakub Vadlejch či koulař Tomáš Staněk.

Den před hlavním programem naplánovaným na 28. června se uskuteční kladivářské soutěže.

reklama