reklama

Cestou na pohřeb zašel do pánského klubu. Basketbalista porušil pravidla

Rozehrávač Los Angeles Clippers Lou Williams. Rozehrávač Los Angeles Clippers Lou Williams. autor: Reuters
Basketbalista Lou Williams musí z rozhodnutí NBA na deset dnů do karantény kvůli porušení koronavirových opatření v době, kdy byl mimo uzavřený komplex na Floridě.

Rozehrávač Los Angeles Clippers dostal povolení odjet na pohřeb, podle fotografie na sociálních sítích ale během cesty navštívil i striptýzový klub.

Pokleknutí nestačí. Basketbalistky při startu WNBA odešly při hymně Pokleknutí nestačí. Basketbalistky při startu WNBA odešly při hymně Čtěte zde

Basketbalisty čeká po opuštění "bubliny" po návratu zpravidla čtyřdenní karanténa, pokud nenastanou žádné komplikace. V případě porušení pravidel se ale může izolace protáhnout na deset až 14 dnů, což je případ Williamse. Ten tak nyní přijde minimálně o úvodní dva zápasy Clippers po restartu sezony včetně zahajovacího derby proti Lakers 30. července.

Snímek basketbalisty před pánským klubem v Atlantě zveřejnil na svém instagramovém účtu rapper Jack Harlow. Fotografii později odstranil a tvrdil, že šlo o starý záběr. Williams podle informací ESPN při vyšetřování zástupcům NBA přiznal, že v klubu byl, tvrdí ale, že tam šel jen na oběd cestou z pohřbu. Striptérky tam prý tou dobou nebyly.

Třiatřicetiletý Williams nastoupil ve středečním přípravném zápase proti Orlandu a k vítězství 99:90 pomohl 22 body. Pak z kempu odcestoval.

reklama