reklama

Šokující příběh roku 2020: sportovní svět zasáhla tragická smrt Kobeho a jeho dcery

Příběh roku 2020: šokující smrt hvězdy NBA Kobeho Bryanta. Asociated Press |  02:26
Sport není jen o vítězstvích a porážkách, čas od času se bohužel objeví i tragické a těžko pochopitelné zprávy. Jedna z nich přišla 26. ledna: při nehodě vrtulníku poblíž Los Angeles zahynul legendární basketbalista Kobe Bryant. Připomeňte si osudný den, který šokoval celý (nejen) sportovní svět.

Jednačtyřicetiletý Bryant zahynul 26. ledna při nehodě vrtulníku, který v husté mlze narazil do svahu kopce v Calabasas poblíž Los Angeles. Na palubě spolu s ním byla i Gianna, s níž měl namířeno na dívčí basketbalový turnaj, její dvě spoluhráčky, jejich rodiče, asistentka trenéra a pilot.

Příčinou smrti všech byl úder tupým předmětem. Helikoptéra v husté ranní mlze narazila do strmého srázu v rychlosti téměř 300 km za hodinu. Pětinásobný vítěz NBA s týmem Los Angeles Lakers, jenž ukončil kariéru v roce 2016, byl spolu se svou dcerou pohřben o týden později při soukromém obřadu na hřbitově v Corona del Mar.

Smutný přehled roku 2020. Zemřeli Bryant, Maradona, české legendy i mladá motorkářka Smutný přehled roku 2020. Zemřeli Bryant, Maradona, české legendy i mladá motorkářka Prohlédněte zde
reklama