reklama

"Vyveďte ji." Šílící kráska v NBA sprostě spílala hvězdě, rozhodčí ji poslali z haly

LeBron James měl při utkání slovní přestřelku s fanynkou. Youtube.com
Slovní přestřelka mezi hvězdným LeBronem Jamesem a fanynkou přímo během utkání baví basketbalovou NBA.

Nedlouho poté, co Atlanta otevřela svou halu alespoň pro část diváků, přišla první kontroverze. 

Utkání domácích proti Los Angeles Lakers nedokoukala do konce Juliana Carlosová, kterou pořadatelé vyvedli z hlediště v reakci na její slovní přestřelku s hvězdou hostů LeBronem Jamesem.

Incident vypukl v poslední čtvrtině, kdy si Carlosová odkryla masku, kterou fanoušci musí nosit kvůli pandemii, a ze svého místa hned u palubovky začala na Jamese pokřikovat a podle svědectví některých novinářů mu ukázala prostředníček. Rozhodčí následně přerušili hru a ochranka Carlosovou spolu s dalšími třemi lidmi vyprovodila ven.

"Jsem rád, že jsou fanoušci zpátky," komentoval James fakt, že Atlanta uvolnila deset procent kapacity stadionu. "Interakce s nimi mi chyběla. Jako hráči ji potřebujeme."

Rozhněvanou fanynku pak na sociální síti označil jako "Karen", což je termín, kterým se v zámoří výsměšně popisuje rozhněvaná žena. Carlosová podle Jamese "strašně šílela".

Hashtag #CourtsideKaren následně nabral na Twitteru nesmírnou popularitu. Uživatelé si Carlosovou dobírali kvůli jejímu chování i fotkám na Instagramu:

Carlosová krátce po odchodu z hlediště nabídla svojí verzi incidentu. "Právě mě vyhodili ze zápasu kvůli tomu, že jsem vystartovala na LeBrona Jamese za to, že si dovoloval na mého manžela (podnikatele Chrise Carlose - pozn. red.)," poznamenala.

Když Carlosová napomenula Jamese, ať na jejího manžela, dlouholetého fanouška Atlanty, nemluví, hádka gradovala. "Běž do pr…" mělo znít z obou stran, Carlosovou měl údajně basketbalista nazvat i velmi vulgárním termínem pro prodejnou ženu.

"Myslel jsem, že je to hádka mezi dvěma dospělými muži. On si řekl svoje, já si řekl svoje, a pak do toho skočila ještě třetí strana a řekla si taky svoje," líčil basketbalista.

"Možná si předtím dali pár drinků a pokračovali v tom i při zápase… Nemyslím si, že bylo nutné někoho vyhazovat, ale rozhodčí prostě jen dělali svou práci," doplnil.

Jamesův popis kontroverze:

Jamese nakonec kontroverze spíš pobavila, a to i proto, že Lakers na hřišti Atlanty zvítězili 107:99. Anthony Davis s Jamesem se dohromady postarali o 46 bodů.

Takhle se o incidentu rozpovídala na sociální síti Juliana Carlosová:

reklama