reklama

Striptýz za milion. Hvězdný basketbalista dostal vysokou pokutu za porušení pravidel

Kevin Porter při utkání NBA Kevin Porter při utkání NBA autor: Reuters
Rozehrávač Houstonu Kevin Porter dostal od vedení NBA pokutu 50.000 dolarů (asi 1,07 milionu korun) za návštěvu striptýzového klubu, kterou porušil zdravotní a bezpečnostní pravidla ligy. Provinil se minulý týden, kdy Rockets hráli v Miami.

Vše vyšlo najevo i kvůli tomu, že spoluhráč Sterling Brown, jenž byl s ním, byl na parkovišti před podnikem napaden. Incident řešila po anonymním telefonátu místní policie. Podle její zprávy s ní oba hráči odmítali spolupracovat a byli útoční. Browna identifikoval záchranář, který basketbalistu s tržnými ranami v obličeji odvezl na ošetření do nemocnice.

Hráči NBA nemají vzhledem k přísným koronavirovým opatřením povoleno navštěvovat vnitřní prostory, kde se shromažďuje více než 15 lidí. Zákaz platí i na veškeré bary, kluby či společenské prostory hotelů.

Houston uzavírá tabulku Západní konference bez šance na postup do play off. Dvacetiletý Porter, který odehrál v sezoně jen 22 utkání, je s průměrem 15,2 bodu na zápas jeho čtvrtým nejlepším střelcem.

Marihuana, polonahé ženy a pak vyhazov. Legenda NBA má za sebou divoké Velikonoce Marihuana, polonahé ženy a pak vyhazov. Legenda NBA má za sebou divoké Velikonoce Čtěte zde
reklama