reklama

Chris Paul koncertoval. Zaznamenal 42 bodů a 15 asistencí

Chris Paul v zápase s Golden State předvedl vynikající výkon. Clippers pomohl k výhře 42 body a 15 asistencemi. Chris Paul v zápase s Golden State předvedl vynikající výkon. Clippers pomohl k výhře 42 body a 15 asistencemi. autor: Reuters
Basketbalisté Chicaga a Los Angeles Clippers odčinili na svých palubovkách porážky z úvodního hracího dne NBA.

Chicago - Basketbalisté Chicaga a Los Angeles Clippers odčinili na svých palubovkách porážky z úvodního hracího dne NBA. Naopak jejich soupeři, New York a Golden State, nenavázali na výhry z úvodních duelů.

Bulls porazili v dramatické koncovce Knicks 82:81. I když byli prakticky po celý zápas ve vedení, Knicks ale 11 sekund před koncem čtvrté čtvrtiny skóre otočili.  

Střelou 5,7 vteřiny před koncem zápasu však rozhodl o výhře Bulls rozehrávač Derrick Rose, který nastoupil po osmnáctiměsíční pauze zaviněné vážným zraněním kolena poprvé před fanoušky Chicaga.

Clippers vyhráli v přestřelce nad Warriors 126:115. Největší měrou se na výhře Clippers podílel Chris Paul, který zaznamenal 42 bodů a 15 asistencí.

Golden State zase dlouho držel ve hře o vítězství Stephen Curry, který nastřílel devět trojek a celkem si připsal 38 bodů.

Výsledky:
 

Chicago - New York 82:81, LA Clippers - Golden State 126:115.

reklama