reklama

Berdych prohrál v IPTL v Dillí dvouhru i čtyřhru

Royals nepomohla ani výhra Any Ivanovičové Royals nepomohla ani výhra Any Ivanovičové autor: Reuters
Šestý hráč světového žebříčku ve službách UAE Royals neuspěl ve čtyřhře ani ve dvouhře a jeho tým podlehl Legendari Japan Warriors 21:24.

Dillí - Český tenista Tomáš Berdych utrpěl v dnešním duelu exhibiční International Premier Tennis League (IPTL) v Dillí dvě porážky. Šestý hráč světového žebříčku ve službách UAE Royals neuspěl ve čtyřhře ani ve dvouhře a jeho tým podlehl Legendari Japan Warriors 21:24.

Berdych nejprve počtvrté za sebou neuspěl společně s Kanaďanem Danielem Nestorem ve čtyřhře, v níž podlehli indicko-francouzské dvojici Leander Paes, Pierre-Hugues Herbert 3:6. Ve dvouhře pak prohrál s Herbertem za 33 minut 4:6.

Pár hodin po zápase Berdych na twitteru oznámil, že se s letošním ročníkem IPTL loučí. Ve všech šesti utkáních UAE Royals absolvoval dvouhru i čtyřhru a měl v nich shodnou bilanci dvou výher a čtyř porážek.

Tým Singapore Slammers, za který nastupuje Karolína Plíšková, měl dnes volno. V Indii se bude hrát do 12. prosince, pak se tenisté přesunou do Dubaje (14.-16. prosince) a skončí v Singapuru (18.-20. prosince).

reklama