reklama

Berdych se naštval: O sázení nic nevím, nechte mě být

Tomáš Berdych Tomáš Berdych autor: Reuters
Českého tenistu Tomáše Berdycha rozezlily zprávy na sociálních sítích, které ho spojují se sázením.

Toronto - Českého tenistu Tomáše Berdycha rozezlily zprávy na sociálních sítích, které ho spojují se sázením. Pátý hráč světa se proti tomu před turnajem v Torontu rázně ohradil a žádá, aby podobné útoky ustaly.

"Dostávám šílené zprávy! Rád bych vám řekl, že můj vztah k sázení je 0. Nezajímá mě a nikdy zajímat nebude! Neznám a nechci znát systém a principy sázení! Tak dost!" napsal Berdych dnes na svém facebookovém profilu.

Berdych je přitom znám svou aktivní a vřelou komunikací s fanoušky na sociálních sítích. V nedávném rozhovoru pro server changeovertennis.com přiznal, že tím tak kompenzuje své jinak vážné chování na kurtu.

"Když vidím své zápasy, musím uznat, že to je někdy opravdu nuda. Opravdu je těžké dělat vtípky na kurtu. Ano, existují hráči, kteří do dokážou, ale já jsem člověk, který to prostě neumí. Nemůžu myslet na nic jiného, než na to, že jsem na kurtu a hraji. Na sociálních sítích to fanouškům trochu kompenzuji a užívám si to," uvedl Berdych.

Osmadvacetiletý tenista prohrál minulý týden ve Washingtonu jako nasazená jednička už ve 3. kole s Kanaďanem s českými kořeny Vaskem Pospisilem. Jeho přemožitel nakonec došel až do finále.

reklama