reklama

Šampiona NBA a bývalého muže Kardashianové našli bezvědomého v nevěstinci

Lamar Odom a Khloe Kardashian Lamar Odom a Khloe Kardashian autor: Reuters
Dvojnásobný vítěz basketbalové NBA Lamar Odom skončil v nemocnici poté, co byl nalezen v bezvědomí v nevěstinci poblíž Las Vegas.

Las Vegas - Dvojnásobný vítěz basketbalové NBA Lamar Odom skončil v nemocnici poté, co byl nalezen v bezvědomí v nevěstinci poblíž Las Vegas. O jeho zdravotním stavu zatím nejsou k dispozici žádné bližší informace, pětatřicetiletá někdejší hvězda Los Angeles Lakers ale měla v minulosti problémy se závislostí na alkoholu a drogách.

Odom byl po prvním ošetření na místě převezen do místní nemocnice a po stabilizování jeho stavu ho lékaři chtěli letecky přepravit na kliniku v Las Vegas. Basketbalista se ale nevešel do helikoptéry, která byla k dispozici, a tak musel být přepraven sanitkou.

V NBA Odom triumfoval s Lakers v letech 2009 a 2010, naposledy se v prestižní soutěži představil před dvěma lety. Za sebou má bouřlivou minulost včetně zatčení za řízení pod vlivem omamných látek a odvykací kúru. Za porušení drogové politiky NBA byl trestán už v sezoně 2000/01. V roce 2006 přišel o syna, který v šesti měsících zemřel na syndrom náhlého úmrtí kojenců. O pět let později ztratil bratrance při automobilové nehodě, při níž byl ve voze jako spolujezdec. V roce 2009 si vzal Khloe Kardashianovou a stal se součástí reality show její rodiny, po čtyřech letech se ale rozvedli.

S americkou reprezentací získal Odom bronz na olympijských hrách v Aténách 2004 a šest let nato vybojoval zlato na mistrovství světa.

reklama