Bída Manchesteru City. Porazil ho i Crystal Palace

6. 4. 2015 23:10
Manchaster City nevyužili šance zlepšit proti Crystal Palace své postavení v tabulce, nakonec prohráli 2:1.
Zklamaný Frank Lampard (vpravo) a David Silva.
Zklamaný Frank Lampard (vpravo) a David Silva. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Manchesteru City podlehli v anglické lize potřetí za sebou venku o gól a po dohrávce 31. kola zůstali na čtvrtém místě s devítibodovou ztrátou na vedoucí Chelsea. Naopak Crystal Palace, který nad nimi zvítězil 2:1, si potřetí za sebou připsal tříbodový zisk, přesto dál náleží do horší poloviny tabulky.

Favorizovaný manchesterský obhájce titulu dominoval prvnímu poločasu, ale v jeho závěru inkasoval. Brankář Hart nedokázal zkrotit Dannovu střelu zblízka a Murray doklepl míč do prázdné branky. Krátce po změně stran pak domácí pojistili náskok Puncheonovou precizní střelou z přímého kopu přes zeď, Yaya Touré v 78. minutě už jen snížil.