reklama

Bizarní řežby v kleci. Série UFC má pokračovat bez diváků a na soukromém ostrově

Viviane Araujová inkasuje úder od Jessiky Eyeové při galavečeru UFC 245 Viviane Araujová inkasuje úder od Jessiky Eyeové při galavečeru UFC 245 autor: Reuters
Galavečery smíšených bojových umění organizace UFC by měly pokračovat bez diváků na soukromém ostrově.

Prezident UFC Dana White uvedl, že na dosud nekonkretizovaném místě plánuje zápasy každý týden i pro zápasníky, kteří by se v době koronavirové krize nemohli dostat do Spojených států amerických.

Svůdná královna Instagramu. Fotky mi vydělají víc než řežba v kleci, tvrdí bojovnice Svůdná královna Instagramu. Fotky mi vydělají víc než řežba v kleci, tvrdí bojovnice Prohlédněte zde

Nejprestižnější světová organizace MMA zápasů musela kvůli šíření nemoci covid-19 odvolat tři galavečery, ale White si je jistý, že akce UFC 249 se už 18. dubna uskuteční.

"Chybí den nebo dva k tomu, abych si zajistil soukromý ostrov. Dopravíme tam veškerou infrastrukturu, takže tam budeme moci dělat zápasy," řekl White americkému webu TMZ.

"Všechny zahraniční bojovníky do USA nedostanu, takže je přepravím na ten ostrov a mezinárodní zápasy udělám tam," doplnil.

Na akci UFC 249 se měl představit šampion v lehké váze Chabib Nurmagomedov, jenž ale zůstal v karanténě v Rusku. Místo známého Dagestánce se tak s Tonym Fergusonem střetne jiný Američan Justin Gaethje.

V UFC dosud zápasili čtyři Češi, naposledy David Dvořák při své premiéře v polovině března na akci bez diváků v Brasílii porazil domácího Bruna Silvu.

V lednu s UFC podepsal smlouvu Jiří Procházka, jenž na termín prvního zápasu zatím čeká. Loni v únoru se UFC představila poprvé i v Česku v pražské O2 areně.

"Zřítíš se jak Dvojčata." Hvězda čelí kritice za přirovnání, jímž vyhrožovala soupeři "Zřítíš se jak Dvojčata." Hvězda čelí kritice za přirovnání, jímž vyhrožovala soupeři Čtěte zde
reklama