reklama

Sedm ložnic, devět koupelen, nájem přes dva miliony. Brady vybral nové bydlení

Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots. Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots. autor: Reuters
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady bude po podpisu smlouvy s Tampou Bay Buccaneers bydlet u jiné sportovní hvězdy Dereka Jetera. Šestinásobný vítěz Super Bowlu si pronajal luxusní rezidenci bývalé opory baseballového týmu New York Yankees.

Za rozlehlý dům se sedmi ložnicemi, devíti koupelnami, bazénem a dvěma lodními výtahy podle listu Tampa Bay Times zaplatí Brady 100.000 dolarů (2,5 milionu korun) měsíčně. Rezidenci bude se svou manželkou brazilskou supermodelkou Gisele Bündchenovou a dětmi obývat minimálně dva roky.

Hvězdný quarterback podepsal s Buccaneers smlouvu na dvě sezony a může vydělat s bonusy až 30 milionů dolarů ročně. Předchozích 20 let strávil Brady v New England Patriots, v jejichž dresu vytvořil řadu rekordů NFL.

Pětinásobný vítěz Světové série Jeter, který ukončil kariéru v roce 2014, je v současnosti spoluvlastníkem baseballového klubu Miami Marlins.

reklama