reklama

České páry čeká na MS ostrý start do play off, o něco lehčí los mají Kolocová s Kvapilovou

Markéta Sluková Markéta Sluková autor: Milan Kammermayer
Oba české páry dnes čeká na mistrovství světa v plážovém volejbalu první kolo play-off. Kristýna Kolocová s Michalou Kvapilovou narazí po obědě na přijatelný nizozemský pár, naopak české jedničky Barbora Hermannová a Markéta Sluková večer narazí na silný brazilský pár Agatha - Duda.

Vídeň - České plážové volejbalistky dnes na mistrovství světa ve Vídni čekají zápasy 1. kola vyřazovací části. Šestým nasazeným Barboře Hermannové a Markétě Nausch Slukové los přidělil nebezpečný brazilský pár Agatha, Duda. Druhá česká dvojice Kristýna Kolocová s Michalou Kvapilovou se utká s Nizozemkami Manon Flierovou a Marleen Van Ierselovou.

Hermannová a Nausch Sluková, které bez ztráty setu vyhrály svoji základní skupinu, narazí od 17:30 na letos nově složenou dvojici. Agatha, loňská stříbrná olympijská medailistka v páru s Barbarou, hrají s Dudou od prvních turnajů výborně - na Světovém okruhu ovládly turnaj v Riu de Janeiro, ve Fort Lauderdale byly druhé a třetí skončily v Moskvě, Haagu a v generálce před MS v Olsztyně.

Sluková s Hermannovou si zapinkaly před císařem Františkem Sluková s Hermannovou si zapinkaly před císařem Františkem Prohlédněte zde

Kolocová s Kvapilovou rovněž zvládly boje ve skupině s třemi výhrami a los k nim byl o něco přívětivější. Nizozemky, s nimiž se utkají od 12:20, spolu stejně jako Brazilky hrají od letošní sezony a jejich nejlepším umístěním na Světovém okruhu je třikrát dělené 17. místo.

Zítra nás v 1. kole playoffs čekají Holanďanky Flier, van Iersel 🇳🇱 Ve 12:30 na kurtu číslo 3 budeme makat, co to půjde 💪 Držte nám, pěkně prosíme, všecko, co máte ✊️ 😊

Zveřejnil(a) Kolocová & Kvapilová - Czech Beachvolleyball Team dne 01. Srpen 2017
reklama