reklama

Češky získaly medaili v aerobiku. Citová je vicemistryní světa

Adéla Citová Adéla Citová autor: Tomáš Liška
Česká reprezentantka Adéla Citová získala v Leidenu stříbro. Stejný úspěch vybojovali také Michal Toman s Markétou Koblerovou v párech, sestava z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové v kategorii Grande Aerobic a Aerobic team Praha v kategorii Petite Aerobic.

Leiden - Adéla Citová se v nizozemském Leidenu stala vicemistryní světa v aerobiku. V královské kategorii šampionátu ji předčila jen Lissa Van Brandeová z Belgie.

Vysportovaná těla, sexy úbory, rytmus v krvi. Plzeň rozžhavilo to nejlepší z českého aerobiku Vysportovaná těla, sexy úbory, rytmus v krvi. Plzeň rozžhavilo to nejlepší z českého aerobiku Prohlédněte zde

Citová navázala na úspěch Kristýny Zahradníčkové, která vybojovala stříbro vloni. Těsně pod stupni vítězů se seřadily Tereza Kudláčková a Tereza Tydlitátová.

Citová skončila druhá i v soutěži trojic společně s Lucií Veličkovou a Zahradníčkovou, jež se v Nizozemsku rozloučila s kariérou. Stříbrné medaile vybojovali také Michal Toman s Markétou Koblerovou v párech, sestava z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové v kategorii Grande Aerobic a Aerobic team Praha v kategorii Petite Aerobic. Brněnský OneClub skončil třetí v Petite Stepu.

Čeští junioři ovládli šest z osmi soutěží, individuální tituly získali Karolína Kudláčková a Radek Dvořák. Dohromady včetně kadetů získala česká reprezentace v Nizozemsku rekordních 47 medailí.

reklama