Čeští futsalisté nestačili v kvalifikaci MS na Kazachstán

10. 12. 2015 19:15
Čeští futsalisté vstoupili do kvalifikace mistrovství světa porážkou 1:3 s Kazachstánem. V dalším utkání nastoupí Češi v pátek proti Francii a v neděli se střetnou se Slovinskem. Do baráže o šampionát v Kolumbii v příštím roce se z chomutovské skupiny dostanou dva celky.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Michal Pavlík

Chomutov - Čeští futsalisté vstoupili do kvalifikace mistrovství světa porážkou 1:3 s Kazachstánem. V Chomutově sice vedli díky brance Davida Cupáka, hosté ale ještě před přestávkou otočili zásluhou Lea a Čingise Jesenamanova. Ve druhém poločase domácí neproměnili penaltu a vzápětí zpečetil výhru favorita Dinmuchambet Sulejmenov.

Český tým se musel obejít bez trenéra Tomáše Neumanna, který se zotavuje po mozkové příhodě a na lavičce ho nahradil asistent Vlastimil Bartošek. Kazachy vedl Brazilec Cacau, jenž v minulosti působil v Chrudimi a také jako asistent u české reprezentace.