reklama

Charr znovu pokořený. Haye s ním do ringu nechce

Koláž provokací Davida Hayeho vůči Kličkům (rok 2010) a Manuela Charr vůči Hayemu (2013) Koláž provokací Davida Hayeho vůči Kličkům (rok 2010) a Manuela Charr vůči Hayemu (2013) autor: Aktuálně.cz
Podle zdroje blízkého Davidu Hayemu k zápasu s Manuelem Charrem nedojde. Brit si raději vybral za protivníka neznámého Poláka Andrzeje Wawrzyka.

Londýn – Vypadalo to na jasnou záležitost, fanoušci boxu se již těšili na její potvrzení a na to, že se 29.  června v Manchesteru proti sobě postaví David Haye a Manuel Charr. Jenže dočkali se pravého opaku – britský boxer rivala odmítl a raději si vybral za protivníka Poláka Andrzeje Wawrzyka (27-0).

„Budu bojovat s Davidem Hayem, těšte se“. Tento tweet spolu s odkazem na BoxRec.com umístil v úterý večer německý bijec se syrskými předky na svůj twitterový účet. Následně to doprovodil fotkou, na které drží utrženou hlavu Haye coby reminiscenci stejného kousku právě britského ranaře před duelem s Vladimirem Kličkem.

Charr to se sebejistotou přehnal

Přestože na svém facebookovém profilu následně proti této fotce tvrdě protestoval a začal tvrdit, že to není jeho oficiální účet, stihl poslat na fightnews.com připravené promo video k zápasu i video svého nástupního songu.

Jenže stejně, jako se Haye vysmál Charrovi loni v létě na tiskové konferenci po zápase s Dereckem Chisorou, kde dělal (nebo nedělal), že německého „Sandokana“ nezná, stejně s ním zametl i tentokrát.

V sobotu večer totiž web deníku The Telegraph zveřejnil zprávu, že se dvaatřicetiletý ex-mistr světa v křížové i těžké váze s o čtyři roky mladším protivníkem nestřetne.

Haye se radši postaví "No Name" Polákovi

Podle zdroje blízkého Hayemu a jeho týmu je naopak už uzavřená smlouva mezi ním a neporaženým polským obrem Andrzejem Wawrzykem. Právě tento pětadvacetiletý rodák z Krakova by měl příští týden sedět vedle „Hayemakera“ na tiskové konferenci, kterou má svolat právě k oznámení svého nejbližšího soupeře.

Bude tomu tak, nebo se opět dočkáme nečekaného zvratu? S ohledem, že tentokrát vycházejí informace přímo od zdroje z tábora ostrovního bijce, nemuselo by tomu tak být. Jenže, co je dnes jisté...

reklama