Chrudim ve druhém utkání na Futsal Cupu podlehla Barceloně 0:2

12. 10. 2017 20:36
Futsalisté Chrudimi ani ve druhém utkání základní skupiny Futsal Cupu nezvítězili. Český mistr v italské Padově po středeční remíze 2:2 s domácím Luparense dnes podlehl 0:2 Barceloně, i když půl hodiny držel s favoritem bezbrankový výsledek.
Futsalisté Chrudimi slaví svůj desátý ligový titul
Futsalisté Chrudimi slaví svůj desátý ligový titul | Foto: Svaz futsalu ČR

Padova (Itálie) - V úvodu Chrudimští přečkali břevno a po červené kartě Rogera dokonce hráli přesilovku, kterou však neproměnili. Katalánci pak dlouho nedokázali překonat výborného gólmana Litviněnka. Až ve 31. minutě otevřel skóre Ferrao a za dvě minuty přidal pojistku Joselito. "Barca" těsně před koncem ještě jednou trefila brankovou konstrukci.

Chrudim sehraje závěrečný zápas ve skupině v sobotu od 18 hodin proti Györu. Do elitní fáze turnaje se kvalifikují tři nejlepší celky ze čtyř. Barcelona má po druhé výhře postup jistý.