reklama

Co je to za smrad? Šafářová se utkala s Azarenkovou a spol. v čichací soutěži

Káva, pomeranč, opalovací krém a tenisové míčky. Poznali tyto předměty tenisté jen pomocí svého nosu? Podívejte se sami. Youtube
O kuchařích se ví, že mají skvěle vyvinuté čichové ústrojí. Ale jak jsou na tom tenistky? To se rozhodli zjistit organizátoři každoroční tenisové show přehlídky, plesu Taste of Tennis, který jako každoročně hostilo Miami.

Miami – O kuchařích se ví, že mají skvěle vyvinuté čichové ústrojí. Ale jak jsou na tom tenisté? To se rozhodli zjistit organizátoři každoroční tenisové show přehlídky, plesu Taste of Tennis, který hostilo Miami.

Pachového testu se zúčastnili Viktoria Azarenková, Belinda Bencicová, Kristina Mladenovičová, Heidi El Tabakhová, Sam Querrey a Češka Lucie Šafářová.

Káva, pomeranč, opalovací krém a tenisové míčky. Tyto předměty čekaly na tenisty v papírových pytlících. Nejvíce jim dal zabrat pomeranč a krém, okamžitě pak všichni poznali své pracovní náčiní.

"Joo, to znám moc dobře. Ten zápach cítím vždycky, když rozhodčí řekne, že podáváme s novými míčky a já jdu na servis," smála se například francouzská kráska Mladenovičová.

reklama