reklama

Čtvrtý triumf kariéry. Golfistka Kordová ovládla turnaj LPGA

Jessica Kordová Jessica Kordová autor: Reuters
Jessica Kordová, americká golfistka českého původu, ovládla kvalitně obsazený turnaj LPGA v Kuala Lumpuru. "Je skvělé znovu vyhrát a zvlášť po takové sezoně," řekla se slzami v očích.

Kuala Lumpur - Američanka českého původu Jessica Kordová si v nevýrazné sezoně spravila chuť výhrou na kvalitně obsazeném turnaji LPGA v Kuala Lumpuru. Dcera bývalého druhého tenisty světa Petra Kordy zvítězila se skóre -18.

Čtvrtého triumfu v kariéře se dvaadvacetiletá Kordová dočkala po finálovém kole, které zahrála na 65 ran (-6). Vyhrála s náskokem čtyř ran před krajankou Stacy Lewisovou, Novozélanďankou Lydií Koovou a Číňankou Feng Šan-šan.

"Je skvělé znovu vyhrát a zvlášť po takové sezoně," řekla se slzami v očích Kordová, která loni vyhrála dva turnaje LPGA, ale letos se jí nedařilo. Sice skončila druhá na úvodní akci roku, na dalších 18 turnajích ale neprošla osmkrát cutem.

Po majoru Evian Championship ve Francii si Kordová vzala tři týdny volna. Trávila čas doma na Floridě s rodinou. "Pracovala jsem na psychice a hodně hrála s přítelem a sestrou a přijela jsem sem odpočinutá s chutí do hry," řekla.

reklama