reklama

Curry zaplatí milion za to, že po rozhodčím mrštil chránič zubů. Přehnal jsem to, uznala hvězda

Stephen Curry Stephen Curry autor: ČTK
Hvězdný americký basketbalista Stephen Curry byl potrestán pokutou 50.000 dolarů (více než milion korun) za to, že během sobotního duelu NBA s Memphisem (101:111) hodil po rozhodčím chránič zubů.

New York - Hvězdný basketbalista Stephen Curry byl v sobotním duelu NBA s Memphisem poprvé v kariéře vyloučen. Rozhodčí se s ním nepáral poté, co po něm mrštil chránič. Opoře Golden State se nelíbilo, že sudí v závěru nejprve neposoudil zákrok na něj jako nedovolený a vzápětí mu na druhé straně odpískal obranný faul.

Satoranský si poprvé v nové sezoně NBA zahrál, pěti body přispěl k třetí výhře Washingtonu Satoranský si poprvé v nové sezoně NBA zahrál, pěti body přispěl k třetí výhře Washingtonu Čtěte zde

"Byl to teprve třetí zápas, hráli jsme hrozně. Byl jsem frustrovaný, protože jsem si myslel, že jsem byl chvíli před svým zákrokem sám faulován. Každopádně moje reakce byla přehnaná," uznal Curry, který už byl za odhození chrániče zubů potrestán během loňské finálové série s Clevelandem.

Curryho spoluhráč Andrew Iguodala dostal za urážku rozhodčího během téhož incidentu pokutu 15.000 dolarů, naopak další hvězda Golden State Kevin Durant, jenž byl spolu s Currym necelou minutu před koncem duelu vyloučen, vyvázl bez trestu.

reklama