Cink se po roce vrátil k horským kolům a začal sezonu druhým místem ve Španělsku

11. 2. 2018 22:49
Cyklista Ondřej Cink závodí po sezoně na silnici zase na horském kole. V etapovém závodě Mediterranean Epic skončil druhý.
Ondřej Cink
Ondřej Cink | Foto: Dalibor Sosna

Oropesa del Mar (Španělsko) - Cyklista Ondřej Cink, který se po jedné sezoně na silnici vrátil k horským kolům, zahájil sezonu druhým místem v etapovém závodu Mediterranean Epic. Bronzový medailista z mistrovství světa v roce 2015 vyhrál závěrečný díl čtyřdenního podniku ve Španělsku.

V celkovém pořadí Cinka porazil jen Francouz Jordan Sarrou, za kterým český jezdec zaostal o minutu a 50 sekund. "Mám radost, že se mi povedlo začít sezonu takhle, cítil jsem se dobře," uvedl Cink na sociální síti.