reklama

Frooma srazilo auto. Sundal mě záměrně, zlobí se šampion, pronásledoval mě i na chodníku

Zničené kolo Chrise Frooma Zničené kolo Chrise Frooma autor: Twitter Chrise Frooma
Britského cyklistu Chrise Frooma srazilo auto. Trojnásobný šampion Tour de France tvrdí, že to bylo úmyslně, protože ho "netrpělivý" řidič pronásledoval i na chodníku.

Beausoleil (Francie) - Hodně nepříjemný zážitek si v úterý prožil trojnásobný šampion Tour de France Chris Froome. Lídra stáje Sky, který letos na Tour bude obhajovat titul, srazilo při tréninkové vyjížďce auto.

Nedosti na tom, podle Frooma jednal netrpělivý řidič zcela úmyslně.

"Právě mě sundal netrpělivý řidič. Pronásledoval mě dokonce až na chodník! Díkybohu se mi nic nestalo, ale kolo je totálně zničené. Řidič odjel," uvedl Froome v úterý na svém Twitteru a připojil fotku zničeného bicyklu.

K nehodě došlo v alpské oblasti Beausoleil v jihovýchodní Francii. Tým Sky má nedaleko svoji tréninkovou základnu a sám Froome bydlí v rovněž blízkém Monaku.

Zpráva o sraženém Froomovi přichází jen několik týdnů poté, co během tréninku v Itálii zemřel pod koly automobilu někdejší vítěz Gira Michele Scarponi.

Otec Scarponiho zná muže, který mu zabil syna. Myslím i na něj, smutnil na pohřbu Otec Scarponiho zná muže, který mu zabil syna. Myslím i na něj, smutnil na pohřbu Čtěte zde
reklama