reklama

Mám problém s drogami, přiznal Ullrich. Bývalý šampion Tour o víkendu napadl souseda

Jan Ullrich Jan Ullrich autor: ČTK
Ullrich byl v sobotu na Mallorce zatčen za násilné vniknutí na cizí pozemek a vyhrožování a strávil noc ve vazbě.

Palma de Mallorca - Bývalý německý cyklista Jan Ullrich po víkendovém zatčení na Mallorce přiznal, že má problémy s užíváním drog. Čtyřiačtyřicetiletý vítěz Tour de France z roku 1997 nyní oznámil, že je odhodlaný se závislostí bojovat a chce nastoupit na léčení.

"Z lásky k dětem jdu na terapii. Rozchod se Sarou a odloučení od dětí, které jsem od Velikonoc neviděl a takřka s nimi ani nemluvil, mě hodně sebraly. Proto jsem dělal a bral věci, kterých teď lituju," řekl olympijský vítěz ze Sydney listu Bild.

Podle Ullrichova právního zástupce Wolfganga Hoppeho už má cyklista rezervované místo na klinice v Německu. "Jan tam může kdykoli nastoupit. Všichni doufáme, že se rychle zase postaví na nohy," uvedl.

Ullrich byl na Mallorce zatčen za násilné vniknutí na cizí pozemek a vyhrožování a strávil noc ve vazbě. Podle informací španělských médií byl napadeným sousedem Ullrichův krajan, herec a režisér Til Schweiger. Soudce v sobotu cyklistu vyslechl a propustil, udělil mu ale zákaz přiblížení.

Pro Ullricha to není první konflikt se zákonem. Loni ve Švýcarsku dostal podmíněný trest na 21 měsíců za nehodu v opilosti z roku 2014.

Drogy, propadáky, gamblerství i vnitřní krvácení. Tyhle hvězdy míří ze dna zpátky na vrchol Drogy, propadáky, gamblerství i vnitřní krvácení. Tyhle hvězdy míří ze dna zpátky na vrchol Prohlédněte zde
reklama