reklama

Další obrat se již nepovedl, Hradecká po kanáru v Québeku končí

Lucie Hradecká v Kanadě dohrála. Lucie Hradecká v Kanadě dohrála. autor: Reuters
Lucie Hradecká si semifinále na turnaji v Québecu nezahraje. Čtvrtfinálový zápas s Němkou Annikou Beckovou prohrála třicetiletá tenistka jasně 0:6 a 3:6. V Kanadě se naopak daří devatenáctileté Barboře Krejčíkové, neboť postoupila do finále čtyřhry. Může tak být další českou deblovou šampionkou tohoto turnaje a navázat na loňský titul právě Hradecké.

Québec - Lucie Hradecká si semifinále na turnaji v Québecu nezahraje. Čtvrtfinálový zápas s Němkou Annikou Beckovou prohrála třicetiletá tenistka jasně 0:6 a 3:6.

V Kanadě se naopak daří devatenáctileté Barboře Krejčíkové, neboť postoupila do finále čtyřhry. Může tak být další českou deblovou šampionkou tohoto turnaje a navázat na loňský titul právě Hradecké.

Krejčíková před dvěma lety získala tři deblové trofeje na grandslamových juniorkách. Tehdy s Kateřinou Siniakovou ovládly Roland Garros, Wimbledon i US Open.

V Kanadě je její partnerkou Belgičanka An-Sophie Mestachová a v semifinále hladce vyřadily německo-ruskou dvojici Becková, Jevgenija Rodinová 6:3, 6:1. Do finále prošly Krejčíková s Mestachovou hned na prvním společném turnaji.

Tenisový turnaj žen v Québecu (tvrdý povrch, dotace 250 000 dolarů):

Dvouhra - čtvrtfinále: Becková (5-Něm.) - Hradecká (4-ČR) 6:0, 6:3.

Semifinálové dvojice: Broadyová (Brit.) - Ostapenková (Lot.), Becková - Lučičová-Baroniová (2-Chorv.).

Čtyřhra - semifinále: Krejčíková, Mestachová (ČR/Belg.) - Becková, Rodinová (Něm./Rus.) 6:3, 6:1.

reklama