reklama

Deblistky budou hrát v Singapuru o pohár Martiny Navrátilové

Martina Navrátilová představuje trofej pro šampionku deblové části Turnaje mistryň Sport
Nejlepší světové deblistky budou hrát na Turnaji mistryň v Singapuru o novou trofej, jež je pojmenovaná po Martině Navrátilové. Pohár byl představen během dnešního losování, kterého se česká tenisová

Singapur - Nejlepší světové deblistky budou hrát na Turnaji mistryň v Singapuru o novou trofej, jež je pojmenovaná po Martině Navrátilové. Pohár byl představen během dnešního losování, kterého se česká tenisová legenda zúčastnila.

Trofej nesoucí jméno slavné krajanky se bude snažit získat i jediná česká účastnice Květa Peschkeová, jež se do Singapuru kvalifikovala spolu se Slovinkou Katerinou Srebotnikovou. Los jim pro první kolo určil nejtěžší možné soupeřky, světové jedničky Saru Erraniovou a Robertu Vinciovou z Itálie.

Turnaj pro nejlepších osm párů sezony se hraje vyřazovacím způsobem a začíná ve středu. Devětatřicetiletá Peschkeová startuje na finále WTA Tour pošesté v kariéře a poprvé po třech letech. Se Srebotnikovou v letech 2010 a 2011 prohrály ve finále. Předtím si závěrečný podnik sezony zahrála s Australankou Rennae Stubbsovou v letech 2007 a 2008 a debutovala v roce 2006 s Italkou Francescou Schiavoneovou.

reklama