reklama

Dianová s Kufem neobhájili na MS titul ze smíšené štafety, v Káhiře skončili čtvrtí

Jan Kuf Jan Kuf autor: Reuters
Moderní pětibojaři Natálie Dianová s Janem Kufem obsadili na MS v Káhiře ve smíšené štafetě čtvrté místo. Zlato získala německá dvojice Steinbornová a Nobis.

Káhira - Moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf skončili na mistrovství světa v Káhiře čtvrtí ve smíšené štafetě. V disciplíně, v níž společně slavili před dvěma lety titul mistrů světa, je dělilo od medaile šest bodů. Zlato získala německá dvojice Ronja Steinbornová a Alexander Nobis.

Dianovou potrápily v mixu zdravotní problémy. S Kufem evropské zlato neobhájili Dianovou potrápily v mixu zdravotní problémy. S Kufem evropské zlato neobhájili Čtěte zde

Dianová s Kufem, jemuž individuální závod o víkendu zkomplikovaly střevní problémy, zaznamenali v šermu 14. místo, v plavání ale předvedli nejlepší výkon a postavení v boji o medaile potvrdili čtvrtým místem v parkuru. V závěrečné kombinované disciplíně útočili a předvedli třetí nejrychlejší výkon, za stupni vítězů ale těsně zaostali.

Druhé místo za Němci vybojovali domácí Haydy Morsyová a Eslam Hamad, bronz uhájili Francouzi Julie Belhamriová a Valentin Belaud.

Mistrovství světa v moderním pětiboji v Káhiře:

Smíšená štafeta:

1. Steinbornová, Nobis (Něm.) 1391 b., Morsyová, Hamad (Egypt) 1381, 3. Belhamriová, Belaud (Fr.) 1370, 4. Dianová, Kuf (ČR) 1364.

reklama