reklama

Dobrý kluk, jen udělal chybu, říká Chicago o rváči, který zpřelámal spoluhráči kosti v obličeji

Bobby Portis Bobby Portis autor: Instagram
Osm zápasů stop. Takový ortel vynesli šéfové basketbalového klubu Chicago Bulls nad Bobbym Portisem za rvačku na tréninku, při níž způsobil vážná zranění spoluhráči Nikolovi Mirotičovi.

Chicago - Basketbalový klub Chicago Bulls zastavil činnost Bobbymu Portisovi za zranění spoluhráče při rvačce na tréninku na osm zápasů. Nikola Mirotič skončil se zlomeninami v obličeji a otřesem mozku v nemocnici a zřejmě bude muset na operaci.

Tabu padlo, miliardy tečou. NBA povolila reklamu na dresech, bude na nich Disney i charita Tabu padlo, miliardy tečou. NBA povolila reklamu na dresech, bude na nich Disney i charita Čtěte zde

Dvaadvacetiletý americký křídelní hráč Portis, jehož Chicago draftovalo před dvěma lety v prvním kole, může během trestu trénovat s týmem. Španělský reprezentant Mirotič musí vyléčit zlomeniny včetně čelisti a chybět by měl čtyři až šest týdnů.

"Byl to neomluvitelný incident," řekl viceprezident basketbalových operací Bulls John Paxson. Podle něj byla chyba na obou stranách. Portise označil za dobrého kluka, který udělal chybu.

Chicago zahájí NBA dnes v noci zápasem v Torontu. Mirotič měl začít sezonu v základní sestavě. V minulém ročníku měl průměr přes 10 bodů na zápas, Portis necelých sedm.

reklama