reklama

Startuje MS v ragby: Zlomí hroziví tanečníci Haky z Nového Zélandu prokletí?

Podívejte se na galerii největších favoritů nadcházejícího šampionátu v ragby. Dokáže Nový Zéland prolomit starou kletbu a zvítězit mimo svoji půdu? Podívejte se na galerii největších favoritů nadcházejícího šampionátu v ragby. Dokáže Nový Zéland prolomit starou kletbu a zvítězit mimo svoji půdu? Foto: Reuters
Od pátku 18. září do soboty 31. října se bude v Anglii, tedy zemi, která ragby vymyslela, pořádat osmý světový šampionát v tomto sportu. Na akci, která patří mezi nejsledovanější na celém světě a na turnajích vyprodává stadiony jako na běžícím pásu, se letos kvalifikovalo opět dvacet reprezentací. Ze čtyř základních skupin jich dále postoupí osm.

Od pátku 18. září do soboty 31. října se bude v Anglii, tedy zemi, která ragby vymyslela, konat osmý světový šampionát v tomto sportu. Na akci, která patří mezi nejsledovanější na celém světě a na turnajích vyprodává stadiony jako na běžícím pásu, se letos kvalifikovalo opět dvacet reprezentací. Ze čtyř základních skupin jich dále postoupí osm.

reklama