reklama

Fotbalové hvězdy okradly se zbraní v ruce hosty mejdanu. Policie na ně vydala zatykač

DeAndre Baker DeAndre Baker autor: Reuters
Policie na Floridě vydala zatykač na hráče amerického fotbalu ze zámořské NFL Deandreho Bakera a Quintona Dunbara kvůli podezření z ozbrojené loupeže.

Oba profesionální sportovci se loupeže měli dopustit na večírku v Miramaru, kde podle svědků po předchozím sporu Baker tasil střelnou zbraň a společně s Dunbarem a dvěma dalšími muži okradli několik přítomných osob o peníze a cennosti, jako například hodinky.

NFL: Detroit Lions at Washington Redskins Quinton Dunbar Foto: Reuters

Z místa činu pak údajně ujeli v připravených vozech, policie proto vychází z toho, že čin byl naplánován. Nikdo nebyl zraněn.

Dvaadvacetiletý Baker je hráčem New York Giants, kteří si jej vloni vybrali v prvním kole draftu, a nechyběl v žádném utkání sezony.

O pět let starší Dunbar teprve v březnu přestoupil z Washingtonu Redskins do Seattlu Seahawks, kde byl ve čtvrtek dopoledne prostřednictvím videokonference představen. Nedlouho poté vyšlo najevo zmíněné obvinění, incident se odehrál ve středu v noci.

Oba defenzivní hráči žijí v Miami, jejich kluby informace o zatykači potvrdily. Shodně uvedly, že jsou s hráči v kontaktu, ale dalšího komentáře se zdržely.

Tragická smrt rozplakala Argentinu. Byl jsi lepší fotbalista než já, vzkázal Maradona Tragická smrt rozplakala Argentinu. Byl jsi lepší fotbalista než já, vzkázal Maradona Čtěte zde
reklama