FOTO Berdych vyhrál drama, Cibulková se raduje

V 1. setu oba hráči výborně podávali, přesto se jeden servis Berdychovi podařilo vzít a v radoval se tak právě český tenista.
Ve 2. sadě ztratil Berdych hned dvoje podání a tak Anderson srovnal na 1:1. Třetí set byl velmi vyrovnaný a ani jeden z hráčů si nenechal vzít podání. O vítězi musel rozhodnout až tiebreak, ve kterém se vlastními chybami připravil o vítězství Berdych. Anderson se dostal do vedení 2:1 na sety.
Ve 4. setu se Berdychovi za stavu 4:4 podařil break, díky čemuž se mu podařilo srovnat na 2:2 na sety. Nakonec utkání trvalo téměř 4 hodiny a Berdych drama dotáhl do vítězného konce. Ve 4. kole se utká s vítězem duelu Del Potro (9.) - Čilič (21.).
Italská tenistka Sara Erraniová se raduje během vítězného utkání nad Srbkou Anou Ivanovičovou.