FOTO Jazyk ven! 27 tisíc lidí vidělo úžasnou jízdu pro bronz

Ondřej Moravec štěstím vyplazuje jazyk, vždyť právě dovezl českou smíšenou štafetu na třetím místě.
Maskoty mistrovství světa v biatlonu 2013 jsou strašidla z lesa Ochoza. Počínaje čtvrteční smíšenou štafetou budou pří všech medailových závodech.
Německý fanoušek před startem smíšené štafety věřil, že jeho miláčci uspějí. Opak byl pravdou, Němci vyhořeli a skončili až na 13. pozici.
Start smíšených štafet byl zároveň i ostrým startem MS v biatlonu v Novém Městě na Moravě...
...závodu se zúčastnilo 27 kvartet. Osm z nich cíl nevidělo, byly dostiženy lídry závodu o celé kolo.
Eduard Erben
7. 2. 2013 22:33

Nové Město na Moravě - Prohlédněte si fotografie ze skvělého startu světového šampionátu biatlonistů v Novém Městě na Moravě, v němž česká smíšená štafeta vybojoval bronzovou medaili.