reklama

FOTO Box v Praze: sexy křivky a krev zbitých Plzeňáků

Ani na amatérské extralize nemohly chybět sličné hostesky s čísly. Ani na amatérské extralize nemohly chybět sličné hostesky s čísly. Foto: Jan Hamaďák, www.hamady.eu
Podívejte se na exkluzivní galerii z prvního extraligového kola v pražském hotelu Olšanka mezi domácí BC BigBoard a hostující Chimerou Plzeň.

Praha - V sobotu večer otevřela brány letošního ročníku boxerská extraliga. V Praze a Prostějově se uskutečnily zápasy prvního kola, ve kterých slavily jasné triumfy domácí celky.

BC BigBoard Praha zničil ambiciózního obhájce stříbra BC Chimeru Plzeň 12:4, když dva triumfy hostí vybojovali nejzkušenější její bojovníci - olympionik Zdeněk Chládek a veterán Stanislav Stárek.

Mistři - BC DTJ Prostějov - pak deklasovali hosty ze Slovenska, BC Dubnica nad Váhom, ještě výrazněji - 14:2. Oba vítězové se v dalším kole utkají na horké moravské půdě proti sobě.

My vám nyní ale nabízíme exkluzivní fotogalerii z našlapaného žižkovského hotelu Olšanka, kam se vrátila nejvyšší boxerská soutěž po dvanácti letech. Poprvé se navíc bojovalo podle nových pravidel, tou nejvýraznější změnou je tak, že muži boxují stejně jako v profesionálním ringu bez helem!

reklama