reklama

FOTO Ženská válka v ringu. Líšková má titul mistryně světa

Eva Líšková si to o tento pás WKF v thajském boxu rozdala s Ukrajinkou Lenou Ovčinnikovou. Eva Líšková si to o tento pás WKF v thajském boxu rozdala s Ukrajinkou Lenou Ovčinnikovou. Foto: Filip Škeřík, www.extraround.cz
Podívejte se na exkluzivní galerii z galavečera bojových sportů Heroes Gate 10.

Praha - V pátek večer zažili fanoušci bojových sportů v české metropoli již desáté pokračování oblíbené série galavečerů Heroes Gate, která tentokrát slavila jubilejní desátý díl.

A jelikož každé jubileum si zaslouží něco speciálního, připravili si promotéři večera Ladislav Kutil a Pavel Touš coby hlavní bod lákavého menu o devíti chodech souboj dle pravidel thajského boxu o titul mistryně světa WKF mezi Českou Evou Líškovou a Ukrajinkou Lenou Ovčinnikovou.

Do jednoho souboje tak vměstnali tři novinky - poprvé na Heroes Gate zápasily ženy, hned se jednalo o hlavní, tedy poslední duel večera, a poprvé se zde zápasilo dle pravidel muay thai (česky thajského boxu).

Aktuálně.cz vám nyní nabízí speciální fotogalerii z celého galavečera objektivy fotografů Filipa Škeříka z www.extraround.cz a Radka Cihly, kterou jsme zaměřily především na ženy v něm (a nejen fighterky)...

reklama