reklama

FOTO Krev, emoce a brutální knockout pro charitu!

Vítězný Mike Alvarado (i takhle může vypadat zasloužený vítěz boxerského duelu) Vítězný Mike Alvarado (i takhle může vypadat zasloužený vítěz boxerského duelu) Foto: Reuters
Sobotní noc nabídla fanouškům boxu dva parádní galavečery - v Monaku knockoutoval ve 3. kole Gennadij Golovkin Nobuhira Išidu, v Las Vegas si to rozdali Brandon Rios a Mike Alvarado.

Praha - Sobotní noc nabídla fanouškům boxu dva parádní galavečery - v Monaku knockoutoval ve 3. kole kazašský ranař Gennadij Golovkin japonského samuraje Nobuhira Išidu, v Las Vegas pak v další epické bitvě srovnal účty s Brandonem Riosem jeho krajan Mike Alvarado.

Obě gala ale nenabídly jen box. V Monaku si to bijci rozdávali pro dobrou věc - charitativní organizaci slavného jihoafrického vůdce Nelsona Mandely, na jehož počest se sem vítězové zápasů vrátí 18. července, tedy v den jeho 95. narozenin.

V Las Vegas viděli fanoušci přehlídku hvězd let minulých i současných ze světa šestnácti provazů v čele s Mikem Tysonem, v ringu pak měření sil dvou bitkařů, které stejně jako jejich první střet starý necelých šest měsíců vstoupilo do historie šermu pěstí.

Příjemnou zábavu při prohlížení následující galerie...

reklama