reklama

FOTO Novotná povzbuzovala marně, Krejčíková na Spartě padla

Tenisová legenda Jana Novotná v rozhovoru se svou osmnáctiletou svěřenkyní Barborou Krejčíkovou. Rady wimbledonské vítězky však 18leté naději k výhře proti Američance Brengleové nepomohly. Tenisová legenda Jana Novotná v rozhovoru se svou osmnáctiletou svěřenkyní Barborou Krejčíkovou. Rady wimbledonské vítězky však 18leté naději k výhře proti Američance Brengleové nepomohly. Foto: CPA Eduard Erben
Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede Barboru Krejčíkovou.

Praha - Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede jinou rodačku z Brna, Barboru Krejčíkovou.

Osmnáctiletá česká naděje na Sparta Prague Open v pražské Stromovce sice v neděli postoupila v kvalifikaci přes favorizovanou Nizozemku Arantxu Rusovou, do hlavní fáze soutěže se však nedostala, protože v pondělí nestačila na o šest let starší Američanku Madison Brengleovou.

reklama