FOTO Koncert Berdycha se Štěpánkem. Finále je blízko

Tomáš Berdych a Radek Štěpánek.
Čeští tenisté se mohli radovat a zhluboka si oddechnout po veledůležité výhře ve čtyřhře během semifinále Davis Cupu s Argentinou.
"Berdychův gang" si poradil s Argentinci Carlosem Berlocqem a Eduardem Schwankem už ve třech setech.
V prvním setu "ukradli" Češi soupeřům hned davkrát podání. Zajímavá byla obzvláště třetí hra první sady, ve které došlo na obou stranách k osmi brejkbolům a Argentinci si vyzkoušeli neuvěřitelných 21 podání během jednoho gamu. O pouhý gam později naopak Češi podávali devatenáctkrát.
První set díky dlouhým hrám trval více než hodinu a Berlocq se Schwankem jej prohráli 3:6.
Reuters Reuters
15. 9. 2012 22:49
Podívejte se na fotografie z důležitého utkání čtyřhry v semifinále Davis Cupu mezi Českou republikou a Argentinou.