reklama

Génius, nebo šílenec? Golfista prostřelil míček skrz okénka sporťáku za 30 milionů

Ian Poulter Ian Poulter autor: Reuters
K tomuhle potřebujete pořádnou dávku umění - anebo pěkně tučné konto, abyste mohli případně zacálovat účet za opravu. Golfová hvězda Ian Poulter disponuje obojím, naštěstí pro něj ale platila při neuvěřitelném kousku první varianta.

Vítěz tří turnajů nejprestižnější golfové série PGA Tour se odhodlal k pořádnému testu svých schopností. Přistavil si na příjezdovou cestu vůz Ferrari LaFerrari Aperta a stáhl uzounká okénka modelu za 30 milionů korun.

Pak si postavil míček, švihl - a poslal ho skrz okénka luxusního sporťáku. "Jak jinak bych se měl připravit na hraní pod tlakem, jako je při Ryder Cupu?" napsal pak k videu, které umístil na svůj Instagram.

Podívejte se na Poulterův vydařený kousek:

Čtyřiačtyřicetiletý Angličan, který podle webu CBS Sports vydělal během kariéry jen na prize money přes 25 milionů dolarů, se už šestkrát představil při nejprestižnější týmové soutěži, jen jednou se s výběrem Evropy neradoval z triumfu.

"Strčil do mě, mám trvalé následky." Fanoušek žaluje slavného Woodse a jeho caddieho "Strčil do mě, mám trvalé následky." Fanoušek žaluje slavného Woodse a jeho caddieho Čtěte zde
reklama