reklama

Golovkin složil Mexičana k zemi a vyzval na duel Cotta

Podívejte se, jak kazašský boxer Gennadij Golovkin pokořil v ringu svého vyzyvatele Marca Antonia Rubia z Mexika. YouTube
Kazašský bijec Gennadij Golovkin poslal v noci na dnešek podle očekávání k zemi svého soupeře v boji o pásy šampiona WBA a IBO střední váhy Marka Antonia Rubia.

Carson - Kazašský boxer Gennadij Golovkin poslal v noci na dnešek podle očekávání k zemi svého soupeře v boji o pásy šampiona WBA a IBO střední váhy Marka Antonia Rubia.

Více než devět tisíc diváků ve StubHub Centru v kalifornském Carsonu vidělo osmadvacátý Golovkinův profesionální knock out z 31zápasů. Kazach se s mexickým outsiderem nepáral a úderem levačkou do hlavy ho poslal k zemi už ve druhém kole.

Rubio se přitom od začátku snažil ze všech sil, ale jeho rival byl rychlejší a nepustil ho k žádné nebezpečnější ráně. Naopak Kazach v obou kolech několikrát trefil soupeřovu bradu. Mexičan se sice po obdržené ráně do hlavy snažil zvednout, ale neměl sílu a byl odpočítán.

Golovkin po zápase prohlásil, že příště chce boxovat s šampionem asociace WBC Miguelem Cottem. A pokud nebude mít zájem světová jednička střední váhy, tak by si rád podal Saula “Canela” Alvareze nebo Julia Cesara Chaveze.

"Golovkinův tým plánuje na rok 2015 čtyři zápasy. Oslovili také Carla Frocha, ale z jeho strany není moc velký zájem se s ním utkat," uvedl Dan Rafael z americké televize ESPN.

reklama