reklama

Házenkář Jícha je po úspěšné plánované operaci

Filip Jícha. Filip Jícha. autor: Pavel Lebeda/chf.cz
Nejlepší český házenkář Filip Jícha absolvoval v Londýně plánovanou operaci po zranění stydké kosti. Zákrok proběhl v pořádku.

Barcelona - Opora české házenkářské reprezentace Filip Jícha už je po avizované operaci, která měla vyřešit jeho problémy se zraněním stydké kosti. Hvězda Barcelony podstoupila zákrok v Londýně a její úspěšné zvládnutí oznámila prostřednictvím facebooku.

"Velká část z toho všeho je za mnou. Nebylo to snadné, ale přijdou lepší dny. Určitě," napsal jeden z nejlepších hráčů světa ke vzkazu, v němž zveřejnil i svou fotografii z nemocniční postele.

Filip Jícha v nemocnici:

The big part of this all is behind me! 󾌿 wasn't that easy, but better days are coming... For sure! 󾌵 Thanks a lot to...

Zveřejnil(a) Filip Jicha dne 9. prosinec 2015

Českou házenkářskou hvězdu a jednoho z nejlepších hráčů světa trápí problém se stydkou kostí už od března. Na posledním reprezentačním srazu Jícha nemohl hrát naplno a zranění se stále zhoršovalo. Proto se rozhodl pro operaci, aby se stihl dát do pořádku pro druhou část sezony, která začne v únoru.

"Celá oblast stydké kosti a tříselná kýla budou muset být operovány. Pak mě čeká hodně práce, ale vlastně se na to těším, protože konečně zas budu moci na jaře hrát naplno," řekl v listopadu třiatřicetiletý rodák z Plzně českým novinářům v Barceloně.

reklama